Hakkımızda

2014 yılında kurulan InnoVita Mühendislik, Savunma Sanayii’nde kazanılan toplam 25 senelik yazılım, donanım ve sistem mühendisliği yanında süreç yönetimi tecrübeleri ile temeli oluşturulmuş, gömülü sistemlerle ilgili her türlü donanım ve yazılım geliştirme konularında hakim çözümler sunan bir Ar-Ge firmasıdır.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili akademik çalışmaları ve son teknolojileri yakından takip ederek Ar-Ge faaliyetlerini yenilikçi ve bilimsel tabana oturtarak ileri teknoloji ürünler ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Süreç ve kalite yönetimine üst düzeyde önem vererek yapılan geliştirme faaliyetleri ile zamanında ve beklenen kalitede ürünler çıkarmak ve müşteri memnuniyetini azami ölçüde sağlamak en temel hedeflerdir.

Küçük ölçekli bir firma olması, aktif ve hızlı hareket eden bir kabiliyet olarak müşterileri açısından avantaja dönüşmektedir. Bu sayede hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli çözüm sağlama konusunda kendine güvenen bir firmadır.

Misyonumuz

Ülkemizin teknolojik alanda rekabet gücünü artıracak inovatif yaklaşımlarla özgün çözümler sunmak, akademik gelişmeleri takip ederek çok daha yenilikçi Ar-Ge faaliyetlerini özkaynaklarımızı kullanarak gerçekleştirmek ve bu sayede dünya çapında rekabet gücümüzü artıracak ileri teknoloji ürünler geliştirmektir.

Vizyonumuz

Bilimsel gelişmelerin takibi ile, geliştirme faaliyetlerine yenilikçi çözümleri dahil ederek sunulan ürünlerle ülkemizin ileri teknoloji gömülü sistem ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, çalışanlarımızın maddi ve manevi gelişmelerine fırsat tanımak, dolayısıyla yetenek ve mutluluklarını artırmak, InnoVita Mühendislik Teknolojileri’nin hertürlü kaynağı ve imkanı yine kendi arge imkanlarını geliştirmek için kullanan bir Ar-Ge şirketi olması en önemli değerlerimizdir.